neděle 21. října 2012

Tvrdá lekce po pauze :)

Po měsíci netrénování, kdy jsem se jen učila a trénovat jsem chodila 3x týdne - 2x krátký běh, 1x posilovna, jsem se rozhodla, že se zúčastním Kuřimské hodinovky. Chtěla jsem ze začátku dostat tvrdou lekci, abych se usvědčila v přísloví - bez práce nejsou koláče. :)

Ze začátku se snažím to nepřepálit. Po dvaceti minutách se začíná projevovat moje tréninkové manko a já začínám bojovat sama se sebou, abych to nezabalila a snažím se to rozběhnout. Po 40-ti minutách krize odeznívá - těším se do cíle. Ke konci si trochu zasprintuju, kde předbíhám pár soupeřek a mám to za sebou. :)


Termínovka na rok 2012/13 vypadá velice dobře. Již jsem přihlášená na Hornickou desítku. Určitě poběžím pár závodů ze seriálu BBP - Brněnského běžeckého poháru. Abych měla pořádnou motivaci do tréninku, tak to vypadá, že letos si odběhnu trojboj - Bratislavský 1/2marathon, Pražský 1/2 marathon a Vídeňský marathon. Ráda bych zkusila i marathon, abych si na půl ironmanovi mohla na běžecké části říct - to nic není, běžím jen půlku. Takže konec plánování, hurá do práce. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat